Příbuzná témata: volná místa, inzerce práce, nabídka práce Lochenice

Nabídka práce Lochenice

Naleznete zde veškeré nabídka práce Lochenice, které se nachází v naší databázi.

« 1 »
Profese Zaměstnavatel Pracovní okres / část obce Minimální mzda
plus Prodavači potravinářského zboží
Prodavači potravinářského zboží - Hradec Králové

Pracovní náplň: •obsluha zákazníků •doplňování zboží na prodejně •práce na pokladně •kontrola záruční lhůty a správnosti cen •další práce, související s chodem maloobchodní ...
H R U Š K A , spol. s r.o. Hradec Králové » Lochenice 81,- Kč
plus Účetní všeobecní
Účetní všeobecní - Hradec Králové

ÚČETNÍ - PP na zkrácený úvazek 20 hod. týdně, nástup možný ihned - Požadujeme: min. ÚSO s maturitou, důležitá je dlouhodobá praxe, znalost práce na PC - V případě zájmu volejte ...
Milan Svatoš Hradec Králové » Lochenice 12 000,- Kč
« 1 »