Příbuzná témata: volná místa, inzerce práce, nabídka práce Lísková

Nabídka práce Lísková

Naleznete zde veškeré nabídka práce Lísková, které se nachází v naší databázi.

« 1 »
Profese Zaměstnavatel Pracovní okres / část obce Minimální mzda
plus Farmaceuti bez specializace
Farmaceuti bez specializace - Domažlice

Podmínkou je vysokoškolské vzdělání - farmaceutická fakulta. Samostatná práce lékárníka v klidné lékárně v pohraničí. Nutnost německého jazyka, řidičského průkazu, ubytování ...
JR Pharma s. r. o. Domažlice » Lísková 30 000,- Kč
plus Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři
Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - Domažlice

NUTNOST umění vařit vietnamskou kuchyni. Kontaktujte nás telefonicky od 11 do 14h na čísle 776 558 888. ...
Tien Quang Nguyen Domažlice » Lísková 16 000,- Kč
plus Prodavači v prodejnách
Prodavači v prodejnách - Domažlice

Pracovní náplň: aktivní prodej značkových produktů v prodejně TRAVEL FREE SHOPS, práce na pokladně, kontrola, úprava a doplňování zboží Požadujeme: spolehlivost, aktivní přístup a ...
PMG Pilsner Management Group, spol. s r.o. Domažlice » Lísková 20 000,- Kč
« 1 »