Příbuzná témata: volná místa, inzerce práce, nabídka práce Žandov

Nabídka práce Žandov

Naleznete zde veškeré nabídka práce Žandov, které se nachází v naší databázi.

« 1 »
Profese Zaměstnavatel Pracovní okres / část obce Minimální mzda
plus Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů
Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - Česká Lípa

Náplň práce: Práce na přidělených výrobních zakázkách Práce na CNC obráběcích strojích Obsluha klasických strojů pro třískové obrábění (soustruh, frézka, vrtačka) Správa nástrojů ...
HOERBIGER ŽANDOV s.r.o. Česká Lípa » Žandov 18 000,- Kč
plus Strojírenští technici technologové, normovači
Strojírenští technici technologové, normovači - Česká Lípa

Náplň práce: - tvorba CNC programů - tvorba technologie obrábění - stanovování řezných podmínek - příprava nástrojů a nářadí pro výrobu - ověřování a upravování CNC programů - ...
HOERBIGER ŽANDOV s.r.o. Česká Lípa » Žandov 25 000,- Kč
plus Učitelé na 1. stupni základních škol
Učitelé na 1. stupni základních škol - Česká Lípa

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání pedagogického směru (pouze). Praxe je vítána. Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za nemoc. První kontakt je možný na uvedeném tel. čísle nebo ...
Základní škola a mateřská škola Žandov, okres Česká Lípa , příspěvková organizace Česká Lípa » Žandov 30 000,- Kč
« 1 »