Příbuzná témata: volná místa, inzerce práce, nabídka práce Dobranov

Nabídka práce Dobranov

Naleznete zde veškeré nabídka práce Dobranov, které se nachází v naší databázi.

« 1 »
Profese Zaměstnavatel Pracovní okres / část obce Minimální mzda
plus Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)
Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - Česká Lípa

MECHANIK ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ Popis pozice: -samostatně zapojuje elektrorozvody strojů a zařízení dle výkresové dokumentace -samostatně seřizuje a oživuje elektrické funkce strojů ...
Krofian CZ spol. s r.o. Česká Lípa » Dobranov 20 000,- Kč
plus Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - Česká Lípa

Popis pozice: -Zajišťuje výrobu dílů dle výkresové dokumentace -Samostatné programování HEIDENHEIN -Zodpovědnost za přesnost vyrobených dílů Požadujeme: -vyučení v oboru -praxe není ...
Krofian CZ spol. s r.o. Česká Lípa » Dobranov 25 000,- Kč
« 1 »